...

دوستان عزیزم...

وبلاگ من بنا به دلایلی مدتی حذف شد و حالا تصمیم گرفتم که فضای اینجا رو عوض کنم.

هم نوشته هام رو می ذارم و هم ترجمه هام رو.

و چون قبلا ترجمه هایی در زمینه ی رشته ی تحصیلیم داشتم، ببخشید اگه اونها رو هم میذارم.

ممنون از لطفهایی که این چند روز بهم داشتین.

/ 6 نظر / 22 بازدید
کتایون

سلام دوستم ... مبارکه بازم :) رشته ت چی بوده ؟ گردشگری ؟! آورین خانوم ... ولی تو کار ما سرک می کشی دیگه ... دیگه دیگه !!

فاطمه

سلام عزیزم خوشحالم که اینجا دوباره روبه راه شد تا من بتونم از خوندن نوشته های زیبات لذت ببرم .....[قلب][گل]

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!

سایت ساز

با سلام، آیا می خواهید دارای سایت مستقل و حرفه ای شوید؟ آیا می خواهید زحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرود و به نفع صاحبان سایت های ایجاد وبلاگ نشود و برای خودتان بماند؟ آیا می خواهید از دنیای مبتدی وبلاگ خارج شده و به دنیای حرفه ای سایت واردشوید و با گسترش سایتتان از آن کسب درآمد کنید؟ آیا می خواهید بدون داشتن دانش برنامه نویسی و دانش راه اندازی هاست وارد دنیای حرفه ای سایت شود؟ آیا می خواهید با کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای و مدرن سایت شوید؟ آیا قیمت های سرسام آور سایت های ایجاد هاست از ورود شما به دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیا می خواهید فقط با قیمت 7000 تومان همه امکانات بالا را یک جا دریافت نمایید؟ آیا میدانید که این امکانات نیاز به تمدید ماهانه یا سالانه ندارند و شما فقط با یک بار خرید ، سایت را برای همیشه از آن خود می کنید؟ آیا میدانید تمام کار های راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست و نصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت ساز انجام می گیرد و شما فقط سایت خود را طراحی ومدیریت می کنید؟ برای دریافت سایت و کسب اطلاعات بیشتر، به ما مراج

محمدامين

منتظر بازگشت مجدد شما بوديم ... موفق باشيد